Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 10 meters led strip light ] Αντιστοιχία 31 προϊόντα.
Οδηγημένη ελαφριά 5m νέου αδιάβροχη εύκαμπτη οδηγημένη εύκαμπτη οδηγημένη ελαφριά λουρίδα εξαρτήσεων ρόλων νέου αδιάβροχη
| Συσκευασία: | 5 μέτρα/ρόλος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β):: | 12V/24V/110V/220V/230V |
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
SMD5050*48 των οδηγήσεων γραμμικό ελαφρύ αδιάβροχο αργίλιο DMX512 RGB 24V 12W σωλήνων IP66 υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Xh-2525P2412W |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050*48 |
Ελαφριά πάνελ εσωτερικού διαφανούς γυαλιού με LED οθόνη οθόνης με 1000mm * 1000mm μέγεθος ντουλάπι και LED ταινίες
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
Προγραμματιζόμενη δυναμική μονοχρωματική επίδραση αλλαγής χρώματος με φως νέον
| Χρώμα: | γκρι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
Ζεστό πώληση LED διαφανή πίνακες πλέγματος IP67 RGB P3.91 παράθυρο εξωτερική εσωτερική γυάλινη ταινία Led Strip Mesh οθόνη
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
DC12V λουρίδα 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds νέου των εύκαμπτων οδηγήσεων πυριτίου
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, σημάδια νέου/διακοσμητικός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Χρώμα: | Άσπρο, μπλε, κίτρινο, κόκκινο, πορτοκαλί, πράσινο, πορφυρό κ.λπ. |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Διαφανές Γυαλί LED Κεραμίδας Εμφάνιση Λωρίδας Διάφρασης Διάφρασης Βίντεο Τείχος Για Διαφήμιση Κτιρίων
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| εγγύηση: | 2 έτη |
| Ελαφριά γωνία: | 160 βαθμός |
IP67 των αδιάβροχων προγραμματίσημων οδηγήσεων τηλεοπτική υπαίθρια οικοδόμησης επίδειξη πλέγματος υποβάθρου πτυσσόμενη οδηγημένη
| Τάση: | DC12-24V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | DMX512 οδηγημένος ελεγκτής |
| Εξουσιοδότηση: | 3years εξουσιοδότηση |
160 μοίρες Pixel RGB 50mm LED Mesh Curtain Display Εικονική οθόνη Βίντεο ταινία με έλεγχο DMX512
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Δείκτης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |

