Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip light high brightness ] Αντιστοιχία 53 προϊόντα.
Ρυθμίσιμη θερμοκρασία χρώματος και υψηλή φωτεινότητα Διασκορπισμένη αντανάκλαση Φως Strip 12mm 24V LED Strip Lights
| Ποσότητα LED: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 18W/m |
| Τάξη IP: | IP65 |
24V υψηλής φωτεινότητας LED λωρίδιο φωτισμού ️ Ευέλικτη SMD ταινία για αρχιτεκτονικό φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Διακοπτόμενα Εύκαμπτα Φώτα LED Strip Υψηλής Φωτεινότητας RGB/Μονόχρωμη Ταινία Φωτός για Διακόσμηση Σπιτιού και Πάρτι
| Βαθμός IP: | 65 |
|---|---|
| Πηγή LED: | SMD2835 |
| LED Ποσότητα: | 30/60/90/120/144 |
Νέο High Brightness Diffuse Reflection Light Strip 12mm 24V LED Strip Lights Ηλεκτρονικά φώτα
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Υψηλή φωτεινότητα και εύκολο στον έλεγχο LED Strip Light για διαφημιστικές ανάγκες και φωτισμό
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Υψηλή φωτεινότητα Μαγικό λευκό SMD2835 RGB ρεύμα νερού 12V 24V COB LED Strip Light COB ευέλικτη λωρίδα
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| ισχύς utput: | 14.4W/m |
| Υποστήριξη Dimmer: | Ναί |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος διακόπτη: | Ανοίξτε / Κλείστε |
Άσπρο κόκκινο πράσινο SMD 5050 λουρίδα των εύκαμπτων οδηγήσεων όρμων ανάβει 12V/24V 90 pcs/m
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
IP65 χρώμα - φω'τα λουρίδων των μεταβαλλόμενων εύκαμπτων αδιάβροχων οδηγήσεων 24V για το θόλο, διάδρομος
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
SMD 5630 φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων RGB οδηγήσεων για τις διακοπές, γεγονός, παρουσιάζει, έκθεση
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |

