Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 40w led track light ] Αντιστοιχία 29 προϊόντα.
Σύγχρονο ασιατικό στυλ 360 ρυθμιζόμενα κινητά LED λυχνάρια τροχιάς PC σώμα για εσωτερικά καταστήματα
| Ονομασία προϊόντος: | μαγνητικό φως διαδρομής |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | φως διαδρομής |
| Εγκατάσταση: | Εύκολη εγκατάσταση |
360 ρυθμιζόμενα κινούμενα φώτα LED για αποσυναρμολογημένη τροχιά Φώτα κινούμενων κεφαλών Φώτα στο σύστημα φωτισμού τροχιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | μαγνητικό φως διαδρομής |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
| Εγκατάσταση: | Διαδρομή που τοποθετείται |
WiFi LED Track Light για πολλαπλές λειτουργίες σε αίθουσες εκθέσεων Σπιτάκια Κύρια δωμάτια ΚΤV και μουσικές αίθουσες Ελαφρύ χρώμα RGBW
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Ελαφρύ χρώμα: | ΡΓΜΒ |
Φως πορείας LED ελέγχου WiFi πολλαπλών τρόπων για καθιστικό και υπνοδωμάτιο με σχεδιασμό IP65
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Ελαφρύ χρώμα: | ΡΓΜΒ |
Εσωτερικά καταστήματα Μουσείο 360 Ρυθμίσιμα κινούμενα φώτα τροχιάς LED μοντέρνο ασιατικό στυλ Αλουμινίου σώμα
| Εφαρμογή: | Υπουργείο Εσωτερικών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως Led Tarck |
| Δύναμη: | 40W |
Ρυθμιζόμενα κινητά φώτα LED με επίπεδο αντοχής στην πρόσκρουση IK10 για εσωτερικά καταστήματα και μουσεία σύγχρονου ασιατικού στυλ
| Εφαρμογή: | Μουσείο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | μαγνητικό φως διαδρομής |
| Κλειστή λέξη: | Υψηλή φωτεινότητα |
Σύγχρονα 360 ρυθμιζόμενα κινούμενα φώτα τροχιάς LED CE ROHS πιστοποιημένο 4500k θερμοκρασία χρώματος για εφαρμογή εμπορικού κέντρου
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 4500K |
|---|---|
| Φωτεινή ροή λαμπτήρα: | 2000 |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Ασιατικό στυλ 360 Ρυθμίσιμα κινούμενα φώτα τροχιάς LED αποσυναρμολογημένα κινούμενα κεφάλια για μπαρ γεύματος
| Εφαρμογή: | υπεραγορά |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Διαδρομή που τοποθετείται |
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως Led Tarck |
360 ρυθμιζόμενα κινούμενα φώτα LED μοντέρνο ασιατικό στυλ Αλουμίνιο σώμα για εσωτερικά καταστήματα
| Application: | Mall |
|---|---|
| Installation: | Track Mounted |
| frequency: | 50-60HZ |
Αλουμινίου 40W οροφικό φως για ενσωματωμένη τοποθέτηση σε βιομηχανικό στυλ
| Εφαρμογή: | Σπιτικό |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Τοποθετημένο Downlight οδηγήσεων |
| Δύναμη: | 20W |

