Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
500LM οδηγημένος 0.75W φακός ενότητας 12v σημαδιών ελαφρύς για την επιστολή καναλιών
| Έλεγχος: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 78*18*9MM |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
6W/M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led/M λυγίζουν τα οδηγημένα φω'τα κορδελλών
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD2835 |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρο/θερμό λευκό |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Σημείο ελαφρύ 1.5W Smd5050 DC24V 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων IP67 RGB DMX512
| Όνομα προϊόντων: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Χρώμα: | RGB |
Ενσωματωμένο γραμμικό φως LED για την κάλυψη των αναγκών διακοσμητικού φωτισμού διαδρόμου του καθιστικού
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόφων κτιρίων, γέφυρα, διαφημιστική πινακίδα κλπ. |
|---|---|
| Κρί (α): | 85 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Miracle Bean υψηλής ποιότητας DMX512 ip65 αδιάβροχο χρώμα εξωτερικά LED γραμμικά φώτα
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean υψηλής ποιότητας DMX512 ip65 αδιάβροχο χρώμα εξωτερικά LED γραμμικά φώτα
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Καλύτερη ποιότητα Μονόχρωμο 3 Smd9240 Led Module Φωτισμός Σήμανσης Εξωτερικού Χώρου Φακός 3.5w Φώτα 12v
| Εξουσία: | 1,5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Τύπος: | Μονάδες LED |
Υψηλής ποιότητας διαφορετική μονάδα LED και καλύτερα προϊόντα Μονόχρωμη 3 SMD9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Φώτα 12v από την Κίνα, η κορυφαία αγορά προϊόντων της Κίνας Μονόχρωμη μονάδα LED 3.5
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Ζώνη φωτισμού ενυδρείου LED Neon υψηλής απόδοσης 12V Φώτα LED Αδιάβροχο μαλακό φως LED Flex Neon
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |

