Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ flexible rgb led strip lights ] Αντιστοιχία 161 προϊόντα.
IP20 οδηγημένο σπάδικας ελαφρύ ενιαίο χρώμα ταινιών DC24V/12V 11W 8mm εύκαμπτα
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-312D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V/24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Η υψηλή φωτεινότητα οδήγησε το εύκαμπτο σημάδι νέου λουρίδων ελαφρύ DC12V 10W/Μ RGB DC512
| όνομα: | Φωτισμός λωρίδας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | singlecolor |
| Δύναμη: | 10W/M |
DC24V SMD 2835 RGBW Led Neon Strip Light Εξωτερικό Αδιάβροχο US Standard Γραμμικό Φως Led Ευέλικτο Φως Strip
| Μήκος: | 10M/ρολό |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Τάση: | 24V |
Υδατοασφαλής εξωτερική διακόσμηση κήπου Led Strip με SMD 5050 DC 24v ευέλικτο φωτισμό
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Υλικό: | ΕΠ |
Κατασκευαστής DC12V Ευέλικτη λωρίδα LED SMD2835 Υψηλή φωτεινότητα 300 LEDS/m Λωρίδα φωτισμού LED ασφαλείας
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |
Πολυχρωματικό RGB LED Neon Strip Light 12V IP65 Αδιάβροχο διακοσμητικό φωτισμό
| Δυναμικό: | DC 12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
Φανταστική τιμή RGB Custom LED Lens Light Strip για φωτισμό ντουλάπις και οθόνης - υψηλή φωτεινότητα & εξοικονόμηση ενέργειας
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| LED: | 48LED/m |
Υδατοασφαλής SMD 5050 DC 24v Ευέλικτη φωτιστική λωρίδα LED για εξωτερική διακόσμηση φεστιβάλ
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Υλικό: | ΕΠ |

