Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ flexible rgb led strip lights ] Αντιστοιχία 161 προϊόντα.
Λωρίδα φώτων LED RGB 5050 Έξυπνος έλεγχος 12V 5mm 10mm Μονάδα LED Bar
| Τύπος εφοδιασμού: | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Είδος: | Ζεστό πωλήσεις υφασμένα γυναικεία καλοκαιρινά ρούχα γραφείου |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| Τύπος LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | 12V/24V |
| Μήκος: | 5m/roll |
COB Υψηλής Φωτεινότητας Υψηλής Φωτεινότητας 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k Φωτιστικό LED Strip Φωτιστικό LED Tape για Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Φωτισμός εξωτερικού DC24V Φωτισμός υψηλής ποιότητας Ευέλικτη λωρίδα νεονίου
| Περίοδος εγγύησης: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Led Ποσ: | 60/90/120 |
| Αδιάβροχο: | Υδατοασφαλής κόλλα |
Εύκαμπτο φως λουρίδων 12v 120Led/M 5m/Roll οδηγημένο Smd5050
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC5V/12V/24V |
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Φώτα LED Strip Εξωτερικά Αδιάβροχα Φώτα LED Αλλαγή χρώματος RGB έξυπνα φώτα Strip Εσωτερικό διακοσμητικό φως
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
High Brightness Bendable Moldability Efficiency LED Strip Light For Commercial Window Decoration and landscape lighting
| Τάση εισόδου (V): | DC12V |
|---|---|
| Τύπος: | Λωρίδες φωτός LED |
| Λειτουργική διάρκεια ζωής (ώρα): | 100000 |
IP20 εύκαμπτα οδηγημένα σπάδικας φω'τα λουρίδων υψηλής πυκνότητας 24v 10W CRI90 Dotless για την εγχώρια διακόσμηση
| Χρώμα: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
|---|---|
| Power/m: | 10W |
| Τάση εισαγωγής (β): | 24V |
Υψηλής πυκνότητας SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m
| Χρώμα: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δυναμικό: | 24V |
| Βάρος: | 9 κιλά |
Ελαστικό φωτιστικό λύσεις
| Επίπεδο φωτεινότητας: | 256 επίπεδο |
|---|---|
| Χρώμα θερμοκρασίας: | 3000/4000/6500K |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP65 |

