Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ industrial outdoor led flood lights ] Αντιστοιχία 68 προϊόντα.
Ηλεκτρονικός οδηγός μετασχηματιστή φωτισμού Δρομολογητής διακόπτης τροφοδοσίας Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w με υψηλή ισχύ
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
Εξωτερική τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC12V DC24V Αδιάβροχος οδηγός LED για ενότητα φωτισμού
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C έως +60°C |
|---|---|
| Χρόνος ζωής: | 50.000 ώρες |
| Watt παραγωγής: | 100W -600W |
Μετασχηματιστής LED 400W 24V IP67 Αδιάβροχος Οδηγός LED Switching Power Supply
| Αποδοτικότητα: | > 93% |
|---|---|
| Πτυχίο IP: | IP67 |
| Εισαγωγή: | AC180-264V |
24V 100W 250W 350W 500w Αδιάβροχος διακόπτης LED Εξωτερική παροχή ρεύματος Μόνιμη τάση
| ΣΥΝΕΧΗΣ δύναμη: | 100W 250W 350W 500W |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθεση αλουμινίου |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό: | Διάκριση IP67 |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Καλώδιο εξόδου: | μονό καλώδιο εξόδου |
|---|---|
| Τρέχουσα ακρίβεια: | ±3% |
| Προστασία από υπέρταση: | Ναί |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων 24 - οδηγός των οδηγήσεων 300w 12-24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-300w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 275*76*38mm |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
12v / παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων οδηγών των οδηγήσεων 24v IP68
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-400w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 275*76*38mm |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
IP65 Rainproof Waterproof Light Driver Bench Μετασχηματιστές Διακόπτης 220V-24V LED τροφοδοσίας
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
24V IP67 Αδιάβροχο 120W LED Driver Transformer Διακόπτης τροφοδοσίας για φώτα προσόφων κτιρίων
| Άλλο χαρακτηριστικό: | LED αδιάβροχο οδηγό IP67 |
|---|---|
| Όνομα αντικειμένου: | XH-24V120W |
| Υλικό: | Κέλυφος αργιλίου |
Οδηγός LED πλήρης ισχύος 12v 24V Ηλεκτρική παροχή LED 60w 100w 200w 300w 400w για φως LED
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |

