Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip20 led strip light ] Αντιστοιχία 78 προϊόντα.
Φωτιστικά ταινίας LED RGB 5V με έλεγχο μέσω εφαρμογής για διακόσμηση αυτοκινήτου, δωματίου, πάρτι, 60leds/m IP20/IP65/IP67/IP68
| LED ποσότητα: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Τάξη IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/M |
10m μονοχρωματικό LED Strip Light Plug-in Πηγή ρεύματος 60 LEDs 24V IP20 για δημιουργικό φωτισμό διακόσμησης σπιτιού
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Στυλ Σχεδιασμού: | Μοντέρνο |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
LED 220v Strip 2835 Ασύρματο Led Strip Light με διαφανή φακό IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| LED: | 48LED/m |
| Σχήμα: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
Έξυπνη λωρίδα LED RGB Ip20 με αυτοκόλλητη βάση φωτεινές χορδές
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Δύναμη Miracle Bean 24W LED Strip Light DC24V Μέγεθος 1 μέτρο Χρώμα RGB IP βαθμός IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| LED: | 48LED/m |
| Σχήμα: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 60W / 5M, 12W / m |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Φωτιστικά ταινίας LED RGB SMD 5050 5 μέτρων 12V, Μη αδιάβροχα IP20
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Μήκος: | 5m/roll |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 18W/m |
Λωρίδες φώτων LED SMD 5050 150 LED RGB Full Color 5 μέτρων 12v Λωρίδα ταινίας LED Φως κορδέλας Φως Μη αδιάβροχο IP20
| Ζωή: | 30000h |
|---|---|
| Πακέτο: | 5m/σχοινί |
| Φωτεινή ένταση: | Υψηλή φωτεινότητα |

