Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2255 προϊόντα.
Δορυφόρος LED 20W RGBW 400LM SPI USC2904
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
12W RGBW Ενσωματωμένο Downlight Anti-Glare LED Trimless 400LM για εμπορικό και οικιακό φωτισμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Έξοχες ζωηρόχρωμες επιστολές σημαδιών επίδρασης μπροστινές για το λούνα παρκ, λέσχη, φραγμός
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Εναλλασσόμενο ρεύμα IP67 400W 500W 600W στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συνεχούς μετατροπής
| Δύναμη παραγωγής: | 400W/500W/600W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.6/33.3A |
Εξωτερική σειρά φωτισμού DMX512 Paralleled RGB LED Pixel Module με περίβλημα από υλικό PC
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
Ανθεκτικό αδιάβροχο φως LED με διάμετρο 30 mm Δύναμη DC24V Με φωτεινά ενεργειακά αποταμιεύοντα LED συστατικά SMD3535
| Λέξη-κλειδί: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| LED Light Pactity: | 6 LED |
| Τύπος LED: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
Ανθεκτικό φωτιστικό σημείου LED 30mm DC24V με βαθμολογία αδιαβροχοποίησης IP67, με ευέλικτο σχεδιασμό φωτισμού και φωτεινά LED SMD3535
| Λέξη-κλειδί: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| LED Light Pactity: | 6 LED |
| Τύπος LED: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
εναλλασσόμενο ρεύμα 12V 24V στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΟΎΣ 20.8A 250W μετατροπής
| Ρεύμα παραγωγής: | 20.8A/10.4A |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 250W |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Ανθεκτικό υλικό PC LED Point Light 30mm DC12V SMD3535 Αδιάβροχο IP67 Ευέλικτη λύση φωτισμού για εσωτερικά και εξωτερικά
| Λέξη-κλειδί: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| LED Light Pactity: | 3 LED |
| Τύπος LED: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
Αδιάβροχο Φωτιστικό LED Ενεργειακό Σημείου με Διάμετρο 30mm Τροφοδοτικό DC36V Βαθμολογία IP67 με Φωτεινά Ανθεκτικά SMD3535 LEDs
| Λέξη-κλειδί: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| LED Light Pactity: | 3 LED |
| Τύπος LED: | Epistar SMD3535 Led Point Light |

