Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1113 προϊόντα.
30mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel πλήρες χρώμα DC12V 0.8W
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Προστασία: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Pixel Angle 120° 1.5W Εργασιακή τάση DC24V Υλικό PC Shell
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Κλειστή λέξη: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
ελαφριά IP 67 9mm DC5V 0.15w κίτρινη οδηγημένη χρώμα προστασία εικονοκυττάρου για το φωτισμό σημαδιών των οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Υπαίθριο κόκκινου χρώματος φως εικονοκυττάρου Epstar οδηγημένο τσιπ για τον οδηγημένο φωτισμό σημαδιών
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
IP 67 οδηγημένος φωτισμός Ταϊβάν Epistar σημείου εικονοκυττάρου κόκκινου χρώματος 30mm Dc24v
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
οδηγημένο φως 6 PC SMD2835 εικονοκυττάρου PC 30mm η Shell στη διασκέδαση που ανάβει αδιάβροχο IP67
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
Ελαφρύ 0.15W 9mm των αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου SMD2025 12V IP67
| Μέγεθος: | 9mm |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο/άσπρο/θερμό λευκό |
| Στοιχείο: | Ελαφριά σειρά εικονοκυττάρου οδηγήσεων |
Πολυχρωματικό 30mm γέφυρα διακοσμητικό φως LED Pixel DC 24V, RGB LED Pixel αδιάβροχο 1.5w για εξωτερική διακόσμηση
| Γωνία: | 120 |
|---|---|
| Πηγή φωτός LED: | SMD3535 |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
Οδηγημένο το Dmx εικονοκύτταρο SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm οδήγησε την ελαφριά στρογγυλή οδηγημένη ενότητα εικονοκυττάρου για την οδηγημένη επίδειξη εικονοκυττάρου
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
Υψηλής ποιότητας θαύμα φασόλι LED διασκέδαση σειρά LED φως 12V 2W RGB LED φως LED φως LED φως LED λάμπα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |

