Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1113 προϊόντα.
Άσπρο χρώμα 20mm φασολιών SMD5050 IP67 θαύματος φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων για τη ρόδα Ferris
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Δοκός διατομής σχήματος λ: | 120 |
Το φασόλι EPISTAR IP67 12V 0.15W 9mm θαύματος οδήγησε τα φω'τα σειράς εικονοκυττάρου
| Εγκατάσταση: | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες |
|---|---|
| Κώδικας HS: | 9405409000 |
| Εκπομπή του χρώματος: | R/G/B/W/Y |
UV προστασία 6pcs SMD 2835 πράσινο οδηγημένο φως εικονοκυττάρου για το φωτισμό ακρών
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
Η αδιάβροχη διακόσμηση οδήγησε την υψηλή φωτεινότητα ενότητας 100lm/W Unprogrammable εικονοκυττάρου 6smd 2835
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
40mm έξυπνο διευκρινιζόμενο LED φωτισμό Pixel IP67 Αδιάβροχο υψηλής φωτεινότητας φως Pixel για εξωτερική πρόσοψη τοίχου μέσων ενημέρωσης
| Όνομα προϊόντος: | Φως LED Pixel |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εφαρμογή pixel LED: | Εφαρμοσμένη μηχανική φωτισμού |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
RGB πολυ - χρώμα 30mm φως εικονοκυττάρου 3528 οδηγήσεων SMD για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Ελαφρύ συνεχές ρεύμα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων σκηνικών διακοσμήσεων νερού ανθεκτικό 38mm SMD 5050 24V
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |

