Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Χριστουγεννιάτικο χρώμα Μονοχρωμικό εξωτερικό λαμπτήρα διακόσμησης με γωνία δέσμης 120 μοιρών και IP67 αδιάβροχο
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος: | DMX512 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-40°C |
IP67 P83 Εξωτερική διακόσμηση Πλήρους χρώματος Διαφημιστική οθόνη οθόνης SMD3535dmx512
| Φωτισμός: | 4000cd |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | Προσαρμοσμένο |
| Ελαφριά γωνία: | 160 βαθμός |
Υψηλά φωτιστικά εσωτερικού σιδηροδρόμου 40w 24v Χριστουγεννιάτικο εμπορικό τηλεχειριστήριο RGBW τοίχωμα για επιφανειακή εγκατάσταση
| Γωνία δέσμης: | 30 μοίρες |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
Υψηλό ποσοστό διαφάνειας P6 Διαφανής οθόνη ταινίας για επιχειρήσεις 50000hrs διάρκεια ζωής
| Φωτεινότητα: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος IP65 5V 12V 24V SMPS 1A - παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΟΎΣ CCTV εναλλασσόμενου ρεύματος 30A
| Δύναμη παραγωγής: | 60w, 80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Ripple&Noise: | <80mv> |
Αδιάβροχη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A
| Δύναμη παραγωγής: | 400W |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.6A/33.3A |
| Τάση εισαγωγής: | 170-250Α |

