Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24
Τόπος καταγωγής Guangdong, Κίνα
Μάρκα Miracle Bean Brand
Πιστοποίηση CE ROHS
Αριθμό μοντέλου H5010M24
Ποσότητα παραγγελίας min 10pcs
Τιμή USD2-6/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες 4 μικρά κιβώτια εγγράφου μέσα σε ένα μεγάλο κιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς 10000pcs μια ημέρα
Λεπτομέρειες
Χρώμα RGB πλήρες χρώμα Λέξη κλειδί Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
Εξουσιοδότηση 3 έτη Matrial PC Shell
Δύναμη 1.5W Προστασία IP65
Τάση εργασίας DC24V Διάρκεια ζωής 30000hrs
Γωνία ακτίνων 120
Επισημαίνω
SMD3535 εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
H5010M24 εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
1.5W Rgb οδηγημένη ενότητα
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων
Στεγανοποιήστε φωτεινό 1.5W 24V 10pcs SMD 3535 διακοσμητικό H5010M24 50mm εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων IP65
Προδιαγραφή
Στοιχείο RGB φως σημείου εικονοκυττάρου 50mm
Διαμορφώστε το αριθ. H5010M24-- RGB φως σημείου εικονοκυττάρου 50mm
Τύπος Ενότητα οδηγήσεων
Τύπος οδηγήσεων 10pcs SMD 3535
Πηγή τσιπ Cree
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃--80℃
Θερμοκρασία Woring -40℃--80℃
Χρώμα RGB ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ
Χρώμα που δίνει το δείκτη (RA) 80
Γωνία φωτισμού 120°
Υλικό του σώματος λαμπτήρων PC
Χρώμα του σώματος λαμπτήρων Γκρίζος
Εσωτερική προστασία IP65
Δύναμη του λαμπτήρα 2W
Αποδοτικότητα φωτισμού του λαμπτήρα 100LM/W
Τάση εργασίας DC24V
Εγκατάσταση πόρπη
Μέγεθος διάτρυσης
Προγραμματίσημος ή Η.Ε-προγραμματίσημος Προγραμματίσημος
Εικονοκύτταρα ένας λαμπτήρας ένας εικονοκύτταρο
Έλεγχος DMX512
Εξαρτήματα κανένας
Μέγεθος προϊόντων 50mm*63mm
Διάρκεια ζωής 30000 ώρες
Πιστοποιητικά CE ROHS
OEM/ODM Διαθέσιμος
Πλεονεκτήματα
  1. COem και υπηρεσία ODM
  2. Προγραμματίζοντας υπηρεσία
  3. Όλα τα προϊόντα με τα πιστοποιητικά CE και RoHS
  7. Μια υπηρεσία στάσεων, από την αγορά στην εφαρμογή.
Εικόνα προϊόντων
Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 0Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 1Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 2Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 3Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 4Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 5Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 6
Σχετικά προϊόντα
Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 7
Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 8
Διακοσμητικό εικονοκύτταρο 50mm των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 9