-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
30mm DC12V Αδιάβροχο LED Point Light Lamp Εξωτερικό φως διακόσμησης τοίχων κήπου
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-G3003M12 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
| Κλάση IP | IP67 | Ισχύς σε βάτ | 0,75W |
|---|---|---|---|
| Τύπος LED | SMD 3535 | Υλικό | Περίβλημα αλουμινίου με φακό PC |
| μάρκα τσιπ | Προσαρμόσιμο | Τάση εισόδου | 12V DC |
| Φωτεινή Ένταση | Υψηλός φωτεινός | Αδιάβροχο βαθμό | IP67 |
| θερμοκρασία | -20°C έως 60°C | Χρώμα | κρύο άσπρο ζεστό λευκό κόκκινο γαλάζιο |
| Επισημαίνω | 30 mm αδιάβροχο φωτεινό σημείο LED,Φωτιστικό τοίχου κήπου εξωτερικού χώρου DC12V,Φωτιστικό διακόσμησης LED με εγγύηση |
||
| Στοιχείο | Φωτιστικό σημείου LED |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου | XH-G3003M12 |
| Μέγεθος | 30mm |
| Ισχύς | 0.75W |
| Τάση λειτουργίας | DC12V |
| Χρώμα | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ έως 60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ έως 60℃ |
| Καλώδιο | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Προστασία | IP67 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | PC |
| OEM/ODM | Καλώς ορίσατε |
| Διάρκεια ζωής | 30000h |
-
Με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED, έχουμε χτίσει μακροχρόνιες συνεργασίες με πάνω από 100 παγκόσμιους πελάτες.
Υποστηρίζουμε μικρό MOQ για ευέλικτη επιχειρηματική ανάπτυξη, παρέχουμε εγγύηση προϊόντος 3 ετών και προσφέρουμε γρήγορη αντικατάσταση ελαττωματικών προϊόντων.Η εξυπηρέτηση πελατών μας εστιάζει στην άμεση και αποτελεσματική επίλυση προβλημάτων.
- Όλες οι ερωτήσεις απαντώνται εντός 24 ωρών.
- Εγγυημένη άπταιστη επικοινωνία στα Αγγλικά.
- Παρέχονται ευέλικτες υπηρεσίες OEM & ODM.
- Συνεργασία διανομής για κλασικά και αποκλειστικά σχέδια.
- Περιοχή πωλήσεων, σχεδιασμός και ιδιωτικότητα πλήρως προστατευμένα.
- Υποστηρίζεται υπηρεσία εγγύησης εφ' όρου ζωής.
- Γρήγορη παράδοση: δείγματα & τυπικές παραγγελίες σε 7 ημέρες, παραγγελίες OEM/ODM σε 15 ημέρες.
Πρώτον, μοιραστείτε ευγενικά τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας και τα προτεινόμενα σενάρια εφαρμογής.
Στη συνέχεια, θα σας παρέχουμε μια ακριβή προσφορά με βάση τις ανάγκες σας ή τις επαγγελματικές μας προτάσεις.
Στη συνέχεια, επιβεβαιώνετε την ποιότητα του δείγματος και κάνετε μια κατάθεση για να προχωρήσετε με τη μαζική παραγγελία.
Τέλος, θα κανονίσουμε τη μαζική παραγωγή ανάλογα.

