-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
DC12V 30mm RGB Πλήρους Χρώματος Φωτιστικό Σημείου LED IP67 Αδιάβροχο για Εξωτερική Διακόσμηση Τοίχου
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-G3003P12 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
| Εργαζόμενος | DC12V | Φωτεινή Ένταση | Υψηλή Φωτεινότητα |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή προϊόντος | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός | Ισχύς σε βάτ | 0,75W |
| Χάντρες λάμπας | SMD3535 | Τύπος τοποθέτησης | Αυτοκόλλητο υπόστρωμα |
| Προβολή Ang | 160 ° | Παραπλανητικά | 2 Χρόνια |
| Υλικό τσιπ | DMX512 | Αξιολόγηση IP | IP67 |
| Επισημαίνω | DC12V 30mm RGB φωτιστικό σημείου LED,IP67 ανθεκτικό στο νερό εξωτερικό φως LED,RGB φωτιστικό τοίχου πλήρους χρώματος |
||
Επαγγελματική εξωτερική πηγή φωτός LED που υποστηρίζει πλήρη έγχρωμη οθόνη RGB με αδιαβροχοποίηση IP67 και πρωτόκολλο DMX512. Ιδανικό για έργα διακόσμησης κτιρίων.
| Στοιχείο | Πηγή φωτός LED |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου | XH-G3003P12 |
| Μέγεθος | 30mm |
| Ισχύς | 0.75W |
| Τάση λειτουργίας | DC12V |
| Χρώμα | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ έως 60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ έως 60℃ |
| Καλώδιο | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Προστασία | IP67 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | PC |
| OEM/ODM | Καλώς ορίσατε |
| Διάρκεια ζωής | 30000 ώρες |
- Με πάνω από 20 χρόνια συσσωρευμένης εμπειρίας στον κλάδο των LED, έχουμε διατηρήσει σταθερές μακροχρόνιες συνεργασίες με πάνω από 100 παγκόσμιους πελάτες, οι περισσότεροι από τους οποίους συνεργάζονται μαζί μας για 3 χρόνια και άνω.
Προσφέρουμε ευέλικτες ελάχιστες ποσότητες παραγγελίας για να βοηθήσουμε τους συνεργάτες μας να επεκτείνουν τις επιχειρήσεις τους σταθερά.Κάθε προϊόν καλύπτεται από εγγύηση 3 ετών, συμπεριλαμβανομένης της γρήγορης αντικατάστασης για τυχόν ελαττωματικά αντικείμενα.Η αφοσιωμένη ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση παρέχει άμεσες λύσεις σε όλες τις ερωτήσεις και τα ζητήματα των πελατών.
- Πείτε μας πρώτα τις ανάγκες σας και πώς θα χρησιμοποιήσετε τα φώτα.
- Θα σας στείλουμε μια προσφορά τιμής με βάση τις απαιτήσεις σας.
- Αφού εγκρίνετε τα δείγματα, πληρώστε την προκαταβολή για την επίσημη παραγγελία.
- Στη συνέχεια, αρχίζουμε να κανονίζουμε την παραγωγή σας.
Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για έλεγχο και δοκιμή ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Χαμηλό MOQ, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
1. Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
2. Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
3. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία.
4. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 3-7 ημέρες για να φτάσουν. Η αεροπορική και θαλάσσια μεταφορά είναι επίσης προαιρετική.

