Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
100mm 24V RGB DMX512 IP67 Αδιάβροχο Φωτιστικό LED Σημείου με Γωνία Δέσμης 120°
Λεπτομέρειες
| Εφαρμογή | Εξωτερικού και εσωτερικού χώρου | Αξιολόγηση IP | IP67 |
|---|---|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Μεταβλητό, RGB | Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | RGB |
| Εγγύηση (Έτος) | 3 ετών | Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Agi32 Layout, Onsite Metering, Dialux Evo Layout, Auto Cad Layout | Τάση εισόδου (V) | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24 Β |
| Πηγή φωτός | LED | Τύπος αντικειμένου | Φω'τα σημείου |
Περιγραφή προϊόντων
100mm 24V SMD3535 RGB DMX512 IP67 Αδιάβροχο Εύκαμπτο Φωτιστικό LED Σημείου
Επαγγελματικό φωτιστικό LED σημείου 100mm με τεχνολογία SMD3535 RGB, έλεγχο DMX512, αδιαβροχοποίηση IP67 και γωνία δέσμης 180°. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό PC για αξιόπιστες εφαρμογές φωτισμού εξωτερικού χώρου και βιομηχανικού φωτισμού.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Στοιχείο | Φωτιστικό LED Σημείου |
|---|---|
| Μοντέλο | XH-G10021P24 |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Χρώμα Πηγής Φωτός | RGB |
| Ισχύς | 5W |
| Λειτουργία Ελέγχου | DMX512 |
| Διαστάσεις | 104×38.3mm |
| Υλικό Περίβλημα | PC |
| Βάρος ανά Λαμπτήρα | 200g |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Μέση Διάρκεια Ζωής | >30.000 ώρες |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Βαθμός Επιβραδυντικότητας Φλόγας | V-0 |
| Βαθμός Ηλεκτρικής Ασφάλειας | IK10 |
| Δοκιμή Ψεκασμού Αλατιού | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
Τα Πλεονεκτήματά μας
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Μακροχρόνιες συνεργασίες με 100+ ξένους πελάτες
- Μικρό MOQ με σταδιακή προσέγγιση συνεργασίας
- 3ετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση
- Άμεση υποστήριξη επίλυσης προβλημάτων για τους πελάτες
Οι Υπηρεσίες μας
- 24ωρη ανταπόκριση με άριστη επικοινωνία στα Αγγλικά
- Διαθέσιμες υπηρεσίες OEM & ODM
- Ευκαιρίες διανομής για μοναδικά σχέδια
- Πλήρης προστασία των πληροφοριών και των σχεδίων των πελατών
- Εγγύηση εφ' όρου ζωής για όλα τα προϊόντα
- Γρήγορη παράδοση: δείγματα αποστέλλονται άμεσα, μαζικές παραγγελίες σε 7 εργάσιμες ημέρες, OEM/ODM σε 15 εργάσιμες ημέρες
Συχνές Ερωτήσεις
Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
3 Χρόνια
Υποστηρίζετε OEM & ODM;
Ναι, τα OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα. Μπορούμε να προσαρμόσουμε χρώματα, μεγέθη και λογότυπα.
Είναι αδιάβροχο;
Ναι, είναι αδιάβροχο IP67 και λειτουργεί καλά σε εξωτερικούς χώρους.
Πόσο διαρκεί ο χρόνος παράδοσης;
Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται άμεσα μετά την πληρωμή. οι μαζικές παραγγελίες εντός 7 εργάσιμων ημερών. οι παραγγελίες OEM/ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Τι πιστοποιήσεις έχει το εργοστάσιό σας;
CE, ROHS, ISO9001, BV
Γκαλερί Προϊόντων
Εταιρικό Προφίλ
Συνιστώμενα προϊόντα

