-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
9mm RGB LED Pixel Light IP67 BIS Πιστοποιημένο για ατμόσφαιρα οροφής σκηνής και φωτισμό σήμανσης
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-HE0901M |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 100 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
| Εργαζόμενος | DC5V | Σύστημα Ελέγχου | DMX512 |
|---|---|---|---|
| Προϊόν NMAE | XH-HE0901M | Lighttype | φως εικονοκυττάρου |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C | LED | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ |
| Κλάση IP | IP67 | Μάρκα | Θαύμα φασόλι |
| Επισημαίνω | 9mm RGB LED φωτεινό pixel,IP67 Αδιάβροχο φως LED Pixel,Πλαίσιο φωτισμού με πιστοποίηση BIS |
||
| Όνομα Μοντέλου | XH-HE0901M |
|---|---|
| Μέγεθος | 9mm |
| Ισχύς | 0.15W |
| Τάση Λειτουργίας | DC5V |
| Χρώμα | rgb |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Καλώδιο | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Προστασία | IP67 |
| Γωνία Θέασης | 120° |
| Υλικό Σώματος | PC |
| Διάρκεια Ζωής | 30000h |
Με 20+ χρόνια στην παραγωγή LED, εξυπηρετούμε παγκόσμιους πελάτες σε όλο τον κόσμο.
Πάνω από 100 πελάτες του εξωτερικού συνεργάζονται σταθερά μαζί μας για 3+ χρόνια.
Χαμηλό ευέλικτο MOQ υποστηρίζει την έναρξη και την ανάπτυξη της επιχείρησής σας.
Προσφέρουμε 3ετή εγγύηση για όλα τα προϊόντα, καθώς και γρήγορη αντικατάσταση για ελαττωματικά προϊόντα.
Η ομάδα μεταπωλήσεων ανταποκρίνεται γρήγορα και επιλύει όλες τις ερωτήσεις σας αποτελεσματικά.
- Προσφέρουμε 24/7 online ανταπόκριση σε όλες τις ερωτήσεις σας.
Η ομάδα μας παρέχει αφοσιωμένη και επαγγελματική αγγλική εξυπηρέτηση ένας προς έναν.Μπορούμε να προσαρμόσουμε πλήρεις λύσεις OEM και ODM για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας.Υπάρχουν διαθέσιμες ευκαιρίες συνεργασίας για τυπικά προϊόντα και αποκλειστική διανομή σχεδίων.Προστατεύουμε πλήρως την περιοχή πωλήσεών σας, τα πνευματικά δικαιώματα σχεδίων και την εμπορική εμπιστευτικότητα.Θα απολαύσετε δια βίου αξιόπιστη υποστήριξη μετά την πώληση.Εξασφαλίζουμε γρήγορο χρόνο παράδοσης: δείγματα έτοιμα σε 7 εργάσιμες ημέρες, παραγγελίες OEM/ODM ολοκληρωμένες σε 15 εργάσιμες ημέρες.
- Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας
- Δεύτερον, αναφέρουμε τιμές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας
- Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία
- Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή
![]()
![]()
![]()

