Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
40mm 48V SMD3535 IP67 1W Αδιάβροχο φως LED ευέλικτο 120 γωνία δέσμης
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS |
| Αριθμό μοντέλου | K4006M48 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 Τεμάχια το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Μάρκα | Miracle Bean | Τύπος αντικειμένου | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|---|---|
| Γωνία θέασης | 120 | Θερμοκρασία αποθήκευσης | 20-60° |
| Εξουσία | 1W | Πηγή φωτός | Led |
| Ελεγχος | DMX512 | Μέγεθος | 40 χλστ |
| Αδιάβροχος | IP67 | Votlage | DC48v |
| Επισημαίνω | 40mm αδιάβροχο φως LED σημείου,48V SMD3535 φωτισμός LED,120 γωνία δέσμης φως PC LED |
||
Περιγραφή προϊόντων
40mm 48V SMD3535 IP67 1W Αδιάβροχο φως LED ευέλικτο 120 γωνία δέσμης
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα μοντέλου | K4006M48 |
| Μέγεθος | 40 χιλιοστά |
| Δύναμη | 1W |
| Δραστηριακή τάση | DC48V |
| Χρώμα | 1800K-6500K |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Εποχή ζωής | 30000 ώρες |
Πλεονεκτήματα της εταιρείας
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρή MOQ για τη διευκόλυνση της σταδιακής ανάπτυξης των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για την υποστήριξη πελατών
Υπηρεσίες μας
- Χρόνος απάντησης 24 ωρών για όλες τις ερωτήσεις
- Υποστήριξη επικοινωνίας με αγγλικό
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής για μοναδικά σχέδια και τρέχοντα μοντέλα
- Προστασία των περιοχών πώλησης, ιδεών σχεδιασμού και ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου εγγύηση
- Ταχεία παράδοση: Διαθέσιμο αποθεματικό για δείγματα και τυποποιημένες παραγγελίες (7 εργάσιμες ημέρες), παραγγελίες OEM/ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών
Συχνές Ερωτήσεις
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για το φως LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλή MOQ, 1pcs για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
- Πρώτα πείτε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
- Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
- Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
- Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες για να φτάσει.
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

