Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ dc12v flexible led strip ] Αντιστοιχία 99 προϊόντα.
Προϊόντα Πολυλειτουργικού Φωτισμού 15m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα PCB FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Τύπος: | Λυχνία LED |
Φαρμακευτική τιμή πολυλειτουργικό φωτισμό Προϊόντα 2m ανά σύνολο LED Strip Φως με FPC ευέλικτο πλακόνι PCB και Epistar5050 Chip και υποστηρίζουν το διαφορετικό χρώμα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Προϊόντα υψηλής ποιότητας 2m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Ευρέως χρησιμοποιούμενη σε διακοσμήσεις λωρίδων φώτων led Έξυπνη Ευέλικτη Εσωτερική DV12V SMD5050 RGB LED Λωρίδα Φωτός Πολύχρωμες Λωρίδες Φώτων Για Διακόσμηση Σπιτιού
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Υψηλής φωτεινότητας 60LED Διανοητικό RGB Strip Light 12V Εξωτερικό Αδιάβροχο COB Διευκρινίσιμη RGB LED Strip
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Πηγή LED: | SMD5050 |
| Ποσοστό IP: | IP65 |
Φωτιστική ταινία LED με δυνατότητα διευθυνσιοδότησης IP67 Αδιάβροχη DC12V DC24V Σχεδιασμός μονάδας Ταινία 3M Εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
|---|---|
| Εύθραυστος: | Ναί |
| Μοντέλο: | Λυχνία LED |
4.8W RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Warm White Brightness Led Strip Light
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Χονδρικό Cob Μεγάλο Led Strip DC12V SMD3528 Εξωτερικό Led Ευέλικτο Smart Strip Φως για διακόσμηση
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3528 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Προσαρμοσμένη Εύκαμπτη Λωρίδα LED WS2835 24V 120 LED/M με Τρεχούμενο Νερό, Φώτα Λωρίδας LED με Ροή Τρεξίματος και Ελεγκτή Πίνακα Αφής 10M
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |

