Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ dc12v flexible led strip ] Αντιστοιχία 99 προϊόντα.
Εύκαμπτη λωρίδα LED Neon Υψηλής φωτεινότητας 12V 24V Αδιάβροχη CE RoHS Πιστοποιημένο Φωτιστικό Σήμα Καταστήματος για Εσωτερική και Εξωτερική Διακόσμηση
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
14W ο σπάδικας οδήγησε την εύκαμπτη λουρίδα ελαφρύ IP20 12V 10mm 5 μέτρα/ρόλος ταινιών για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-300D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
Εταιρική απευθείας προμήθεια LED Strip Light High Voltage SMD2835 Τρεις σειράς Strip Light IP65 Αδιάβροχο LED Strip Light χωρίς σύρμα
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Ελαφριές σειρές |
| Λειτουργία ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο, έλεγχος διακόπτη |
Ελαστικό φωτιστικό λύσεις
| Επίπεδο φωτεινότητας: | 256 επίπεδο |
|---|---|
| Χρώμα θερμοκρασίας: | 3000/4000/6500K |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP65 |
SMD 5630 φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων RGB οδηγήσεων για τις διακοπές, γεγονός, παρουσιάζει, έκθεση
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων οδηγήσεων SMD
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Λωρίδα φώτων LED RGB 5050 Έξυπνος έλεγχος 12V 5mm 10mm Μονάδα LED Bar
| Τύπος εφοδιασμού: | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Είδος: | Ζεστό πωλήσεις υφασμένα γυναικεία καλοκαιρινά ρούχα γραφείου |
Προσαρμογή Led Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/ρολό LED Strip Light Μονόχρωμη Εσωτερική Διακοσμητική Ταινία για Νυχτερινό Φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
IP65 χρώμα - φω'τα λουρίδων των μεταβαλλόμενων εύκαμπτων αδιάβροχων οδηγήσεων 24V για το θόλο, διάδρομος
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων αδιάβροχων οδηγήσεων 24V
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |

