Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ dc12v flexible led strip ] Αντιστοιχία 99 προϊόντα.
Λωρίδες φώτων LED SMD 5050 150 LED RGB Full Color 5 μέτρων 12v Λωρίδα ταινίας LED Φως κορδέλας Φως Μη αδιάβροχο IP20
| Ζωή: | 30000h |
|---|---|
| Πακέτο: | 5m/σχοινί |
| Φωτεινή ένταση: | Υψηλή φωτεινότητα |
Έξυπνος ελεγκτής Wifi Αδιάβροχος IP67 RGBW 12V 30mm Εξωτερική λωρίδα LED Εξωτερικό προγραμματιζόμενο διακοσμητικό φως Λαμπτήρα τοπίου
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Νεφάδες 5m RGB Led Neon Light Strip DC12V Ευέλικτο σκοινί SMD2835 φωτεινότητα LED Neon Strip Light
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Πολυχρωματικό RGB LED Neon Strip Light 12V IP65 Αδιάβροχο διακοσμητικό φωτισμό
| Δυναμικό: | DC 12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
Έξυπνη, εύκαμπτη, εσωτερική λωρίδα φωτισμού LED DV12V SMD5050 RGB, πολύχρωμη για διακόσμηση σπιτιού
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
|---|---|
| Υλικό τσιπ: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Έξυπνη, εύκαμπτη, εσωτερική λωρίδα φωτισμού LED DV12V SMD5050 RGB, πολύχρωμη για διακόσμηση σπιτιού
| Unit: | 60pcs/unit |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Wire Rod: | waterproof |
ο σπάδικας 12V 24V IP20 οδήγησε ελαφρύ άσπρο εύκαμπτο λουρίδων ταινιών για τη διακόσμηση 8mm 5 μέτρα/ρόλος
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V/24V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| Εκτίμηση IP: | IP20 |
Ζώνη φωτισμού ενυδρείου LED Neon υψηλής απόδοσης 12V Φώτα LED Αδιάβροχο μαλακό φως LED Flex Neon
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
6W/M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led/M λυγίζουν τα οδηγημένα φω'τα κορδελλών
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD2835 |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρο/θερμό λευκό |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
DV12V SMD5050 RGB LED Φωτιστική ταινία 60Leds/M Πολύχρωμα έξυπνα φώτα ταινίας για κτίρια AD
| Τύπος προϊόντος: | Φωτισμός |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 60 LEDs/m |
| Τύπος σκιάς: | ΕΠ |

