Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1113 προϊόντα.
Η πινακίδα DC5V 9mm φασολιών θαύματος οδήγησε το εικονοκύτταρο ελαφρύ IP67 αδιάβροχο 0.15W
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Προστασία: | IP67 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
SMD3535 οδηγημένο φασόλι 30mm υψηλή φωτεινότητα αδιάβροχο IP67 1W RGB+W θαύματος φω'των σημείου εικονοκυττάρου
| όνομα: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Προστασία: | Στεγανοποιήστε |
Εικονοκύτταρο των πλήρων οδηγήσεων χρώματος RGB
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Αδιάβροχο 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Control Mode για Μόνιμες Υπαίθριες Χριστουγεννιάτικες Διακοσμήσεις
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Τύπος: | LED |
DC 5V Τάση 20mm Αδιάβροχο RGB IP67 Μόνιμο Σημείο PC LED Pixel με Προφίλ Αλουμινίου
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
WS2811 LPD 6803 των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων που χρησιμοποιείται στο λούνα παρκ
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
RGB οδηγημένη ενότητα 1903 0.3W DC5V 12mm μέγεθος Unprogrammable εικονοκυττάρου φασολιών θαύματος 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Υψηλή φωτεινότητα ενότητας 1903 0.3W DC12V εικονοκυττάρου των RGB 12MM θαύματος οδηγήσεων φασολιών 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένα RGB LED Pixel, LED φωτιστικά σημείων διευκρινίσιμες RGB LED Strip 30mm LED φωτιστικά σημείων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |

