Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Υπαίθριο πλήρες χρώμα 12mm DC5V έξυπνη IC16716 των RGB οδηγήσεων σημαδιών διακόσμηση γεφυρών εικονοκυττάρου
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
RGB πλήρες χρώμα 12mm DC5V εικονοκύτταρο των οδηγήσεων που ανάβει έξυπνο IC16726 για την επιστολή φωτισμού
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
Φω'τα Rgb DMX512 DC12v 0.3w εικονοκυττάρου των οδηγήσεων IP67 12MM για την πινακίδα
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -40 - 60 |
| Υλικό σώματος: | PC |
Φως ράβδου 12mm LED Pixel Module / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + siliconeFor Outdoor LED Lighting Channel Letters
| Εργασιακή τάση: | DC5V |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.15W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερικό πλήρες χρώμα 12mm DC5V Σημάδι RGB LED Pixel Smart IC16716 Διακόσμηση γέφυρας
| τσιπ: | Επίσταρ |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
Ενιαίο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος DC12V 5050 SMD για τη διακόσμηση γεφυρών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
IP67 20MM φως εικονοκυττάρου των ελέγξιμων DC5V RGB οδηγήσεων με το UV, πυροπροστασία
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
DC5V φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων υπαίθριων 9mm πλήρων οδηγήσεων χρώματος ΚΟΚΚΙΝΩΝ για την πινακίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως εικονοκυττάρου των κίτρινων αδιάβροχων IP65 9MM οδηγήσεων για το σημάδι των υπαίθριων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως εικονοκυττάρου των ΣΥΝΕΧΩΝ 5V οδηγήσεων ΚΟΚΚΙΝΟΥ χρώματος 12MM 20mm 30mm για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

