Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
IP67 το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων υπαίθριο στεγανοποιεί 12MM 0.3W DC5V TTL6898 RGB
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
Ελαφρύ 0.3W DC12V DMX512 RGB IP67 των υπαίθριων οδηγήσεων 12MM αδιάβροχο φασόλι θαύματος εικονοκυττάρου
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένο φως σειράς |
DC5V 6898RGB 12mm οδήγησε ευκίνητη σειρά διαφήμισης εικονοκυττάρου την ελαφριά υπαίθρια αδιάβροχη
| Τάση εισαγωγής (β): | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
Τα DC12v IP67 12mm οδήγησαν τα φω'τα Rgb DMX512 σειράς εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση διακοπών
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |
Πλήρη φω'τα πινακίδων 0.3w διαφήμισης χρώματος DMX512 εικονοκυττάρου των Rgb 12MM οδηγήσεων DC12v IP67 12mm
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12*19.5 |
| Τάση εισαγωγής (β): | DC5V |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel Ψηφιακό Αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
12V 20mm LED φωτιστικά για εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
Μόνιμη υψηλή φωτεινότητα 40mm Rgbic Led Pixel Light Ip67 Αδιάβροχα εξωτερικά Led Point Lights
| Κατηγορία ισχύος: | 1.5W |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
Ελαφριά ΚΌΛΛΑ Ws2811 1903 RGB 12mm IP67 PVC εικονοκυττάρου των αδιάβροχων οδηγήσεων SPI
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V, 12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
Τα DC12v IP67 12mm οδήγησαν τα φω'τα Rgb DMX512 σειράς εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση διακοπών
| Ονομασία του προϊόντος:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |

