Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Φωτισμός εξωτερικών διακοσμητικών συσκευών
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V μόνιμη λάμπα pixel DMX512M πηγή φωτός σημείων για αλλαγή πολλαπλών χρωμάτων RGB
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
Τηλεοπτική επίδειξη των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου γραμμάτων DC5V οδηγήσεων καναλιών οδηγήσεων υπαίθρια
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.3W |
| Προστασία Clas: | IP67 |
Νέο Led Pixel Point Lighting Dc12v Αδιάβροχο Smart Led Rgb Χριστουγεννιάτικα φώτα Pixel εξωτερική διακόσμηση
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Εξωτερικό LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Χριστουγεννιάτικα φώτα PC Shell Glue CE πιστοποιημένο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V λαμπερό πολύχρωμο Rgbw LED Pixel Point Εξωτερικά LED Eave Lights Kit
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μυστήριο Bean RGB πολύχρωμο LED Pixel Square Eaves Φως DC24V 1.5W με μεταβλητό χρώμα εκπομπής
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Λούμεν: | 40lm |
Αδιάβροχο IP 67 WIFI Control 20MM DC12V 0.4 W LED φωτιστικά Pixel Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα σπιτιού
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Χριστουγεννιάτικα φώτα PC Shell Glue CE πιστοποιημένο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χονδρικά Εορταστικά Φώτα Συσκευές Spi Led Pixel Αλουμινίου Track Point Φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

