Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | 20-60° |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 5.8W |
IP67 Εξωτερικό Αδιάβροχο RGB 50mm Διακοσμητικό Κτίριο DC24V Led Pixel Point Light
| Υλικό σώματος: | Η/Υ |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS FCC |
| Προστασία: | IP67 |
Το RGB πλήρες χρώμα οδήγησε τα φω'τα 12MM εικονοκυττάρου οδήγησε την εσωτερική προστασία σειρών 0.3W IP67 εικονοκυττάρου
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB χρώμα Ful |
Το εικονοκύτταρο πιστοποιητικών φασολιών BRI θαύματος οδήγησε ελαφρύ 5V στεγανοποιεί 9mm IP67 που το ενιαίο οδηγημένο χρώματα φως εικονοκυττάρου οδήγησε την ενότητα σημαδιών
| Εκπομπή του χρώματος: | R/G/B/W/Y |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό: | Pc+glue |
το υπαίθριο πράσινο DC24V 0.6W IP67 εικονοκύτταρο 30mm οδήγησε τον ελαφρύ έλεγχο XH6897
| μοντέλο: | G3006MG24 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Τάση: | DC24V |
Ο τύπος 12MM σφαιρών οδήγησε το εικονοκύτταρο, φως σειράς Pxiel των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος F8 DC05V
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
IP67 αδιάβροχο SPI των RGB 12MM οδηγήσεων εικονοκυττάρου θαύματος φως εικονοκυττάρου φασολιών 5V οδηγημένο 12V
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
IP67 στεγανοποιήστε το φως 6898 RGB φασόλι 5V 12V εικονοκυττάρου των οδηγήσεων 12MM θαύματος
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
12mm Διευθυνόμενο φως Pixel Square Shape LED Μονούλες Pixel
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 5V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Φως εικονοκυττάρου των πράσινων οδηγήσεων Epistar DC05V F5 για το γράμμα CE ROHS καναλιών των οδηγήσεων
| Σχήμα: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED: | F5 |
| Χρώμα: | Πράσινο |

