Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
100LM/πλήρης φωτισμός εικονοκυττάρου των RGB 12mm W οδηγήσεων φωτεινότητας για το σημάδι επιστολών καναλιών των οδηγήσεων
| Τάση εισόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ποσοστό: | 0.3W |
| IP: | 67 |
Αδιάβροχο Epistar SMD 5050 RGB 30mm μπλε οδηγημένο σημείο φως υπαίθριο
| μοντέλο: | G3006MB24 |
|---|---|
| γωνία: | 120 |
| Δύναμη: | 0.6W |
Συνήθειας RGB πλήρης ελαφριά ROHS 120 χρώματος DC05V οδηγημένη σειρά γωνία ακτίνων εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
φως εικονοκυττάρου των RGB πλήρων χρώματος 12MM IP67 0.3W υψηλών οδηγήσεων φωτεινότητας υπαίθριων
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |
Κόκκινο Epistar 30mm ενότητα 100LM/W σημαδιών ελαφριών 5730 οδηγήσεων σημείου των υπαίθριων οδηγήσεων
| Τάση: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Εικονοκύτταρο ελαφρύ DC5V των πλήρων οδηγήσεων χρώματος Epistar 03W 12mm RGB στεγανοποιούν 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
80mm υψηλής ποιότητας RGB μόνιμη λάμπα pixel dmx512m πηγή φωτός σημεία
| Τρόπος ελέγχου: | DMX512 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
| Ζωή: | 30.000 ώρες |
Πλήρως χρωματιστό LED σημείο φωτός 12V RGB Υψηλής απόδοσης LED φωτός Pixel PC κόλλα σώμα λάμπας
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Θαύματος φασολιών Rgb οδηγημένο εικονοκυττάρου ελαφρύ 12mm σφαιρών διακοσμήσεων καναλιών επιστολών σειράς υπαίθριο φως εικονοκυττάρου κόμβων οδηγημένο 5v
| Εφαρμογή: | Διαφημιστική επιστολή καναλιών |
|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ ΤΣΙΠ: | 2811IC/1903IC/512IC |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
DC5V εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων ενότητα 12mm WS2811 των ψηφιακών οδηγήσεων εικονοκυττάρου για το φως υπαίθριων σημαδιών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |

