Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Χριστουγεννιάτικο φως LED 30mm RGB
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
48pcs RGB διευκρινίσιμες LED φώτα pixel String Αδιάβροχα για χριστουγεννιάτικο δέντρο
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Μόνιμο Αλουμίνιο Τρόπος RGB 30mm 24V LED φωτιστικά Pixel για εξωτερική διακοπτική διακόσμηση IP67
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20℃-80℃ |
Ηλεκτρονικά φώτα LED με διάμετρο 30 mm
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα 30mm RGBW LED Pixel Light Εξωτερικό Αδιάβροχο Pixel Led Point Pight
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Φασόλι 12mm θαύματος αδιάβροχο ενιαίο οδηγημένο χρώμα εικονοκύτταρο IP67 για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W-0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Το φασόλι Ucs1903 12mm IP67 θαύματος στεγανοποιεί την ενιαία εφαρμογή διαφήμισης χρώματος μεγέθους 0.12w εικονοκυττάρου 12V των οδηγήσεων 12MM
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
40mm DC24v Εξωτερικό LED Pixel Dots Dmx LED Dot Light για το κτίριο προσώπου
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC9V 0.5W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.5W |
Αδιάβροχο SMD3535 PC Profile 1.5W DMX512 LED Pixel Light για το κτίριο Bridge Point Lighting
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

