Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
120 RGB οδηγημένες ενότητες εικονοκυττάρου γωνίας ακτίνων IP67 0.3w
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.13W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
Διάμετρος 12 χιλιοστών DMX512 Full Color Αδιάβροχο Led Pixel Light DC5V Led Light
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
DMX512 διακοσμητικά φω'τα των ψηφιακών IP67 αδιάβροχων οδηγήσεων για τη χαρτοπαικτική λέσχη, λούνα παρκ
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Ψηφιακά Rgb οδηγημένα φω'τα SMD5050 SMD3535 40mm εικονοκυττάρου 50mm υπαίθριο οδηγημένο φως σημείου για την οικοδόμηση
| Βαθμός IP: | IP68 |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PC Shell+Glue |
Φως εικονοκυττάρου των έξυπνων 12mm αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου των προσπελάσιμων οδηγήσεων WS2811 RGB τετραγωνικών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 τετραγωνικό LED φωτισμό Pixel
| Πρότυπο προϊόντος: | MD1201P05 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 τετραγωνικό LED φωτισμό Pixel
| Πρότυπο προϊόντος: | MD1201P05 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |

