Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Εξωτερική διακόσμηση IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM Point Pixel Light Source
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 |
|---|---|
| μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
DC12V 9mm Εταιρική άμεση πώληση LED φωτισμός pixel IP67 Αδιάβροχο Για LED διαφημιστική πινακίδα φωτισμός χριστουγεννιάτικου δέντρου
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
DC12V 0.3W 12mm SMD2025 LED Pixel module IP67 αδιάβροχο πλήρες χρώμα RGB καλώδιο τετραγωνικό φως LED διευκρινίσιμο
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
Ενιαίο χρώμα LED φως pixel DC12V 9MM 0.2W διαφημιστικό συμβόλαιο φως LED κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Φως σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων IP67 θαύματος RGB οδηγήσεων φασολιών DC24V για την οικοδόμηση του προγράμματος φωτισμού
| Δύναμη: | 1.5w |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm |
| Βαθμός IP: | 67 |
Άσπρο φασόλι 9mm χρωμάτων φως των οδηγήσεων εικονοκυττάρου θαύματος 0.1W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Εξωτερικό αδιάβροχο 12mm μονόχρωμο τετράγωνο LED φωτιστικό
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MR12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
| Δύναμη: | 0.3W |
Φώτα LED Pixel 0.2W DC12V IP67 Μονοχρώμα 9mm εξωτερικά Αδιάβροχα Διαφημιστικά Κανάλια
| Ονομασία προϊόντος: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9mm |
| Τετάρτη: | DC12V |
Εξωτερική διαφήμιση Δικτυακά γράμματα 0.2W LED φωτιστικά Pixel με IP67 Αδιάβροχη αξιολόγηση
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Καλή τιμή IP67 Αδιάβροχο LED Pixel Light DC12V 0.2 W με γωνία θέασης 160° και διάρκεια ζωής 30 000 ωρών
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |

