Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
ελαφρύ πλήρες σημείο των οδηγήσεων λαμπτήρων IP67 Rgbw Smd3535 6 χρώματος εικονοκυττάρου των οδηγήσεων 50mm DC24V 2W προγραμματίσημο
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
30mm High Brightness LED Pixel Light με ισχύ 0,5W και γωνία δέσμης 160 μοιρών για εξωτερικό τοπίο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Φως σημείου 5050 RGB οδηγήσεων IP67 30mm DC12v για τους γύρους διασκέδασης
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.75W |
| Κατηγορίας προστασίας: | IP67 |
Πολυ χρώμα 40mm ODM cOem ελαφρύ οδηγημένο IP67 φως σημείου των RGB οδηγήσεων
| Τάση εισόδου: | DC15V |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
10cm οδήγησε το σημείο ελαφρύ IP67 DMX που RGB 5050 που χτίζουν διακοσμούν οδηγημένο φως εικονοκυττάρου τοπίων το φως
| Δύναμη: | 5w |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | 3in1 SMD3535*21 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar |
30mm IP67 Αδιάβροχο RGB LED Pixel Light με έλεγχο DMX512 για εξωτερικό φωτισμό κτιρίων
| Αριθμό μοντέλου: | XH-G3003P12 ((RGB) |
|---|---|
| Πηγή φωτός Led: | SMD3535 |
| Σύστημα Ελέγχου: | DMX512 |
Έξυπνο WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Αδιάβροχο με 30.000 ώρες διάρκεια ζωής για Χριστουγεννιάτικη γιορτινή διακόσμηση
| Μοντέλο: | led point light |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃- 60 ℃ |
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
OEM RGB Διευθυνσιοδοτούμενο Φως UCS2904 Προφίλ Καναλιού 24V 50MM IP67 Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Φεστιβάλ Εξωτερικό LED Φωτιστικό Σημείο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Μόνιμα Χριστουγεννιάτικα 24V SMD3535 Αδιάβροχα IP67 Rgbw Φώτα Πάρτι Led Pixel Point Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |

