Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Αδιάβροχες IP67 SMD3535 0.75W 30mm οδηγήσεις εικονοκυττάρου DMX512 DC12V για το πρόγραμμα
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Δοκός διατομής σχήματος λ: | 120 |
Κίτρινο Backlight των ελαφριών 20mm των οδηγήσεων IP67 1chip SMD 5050 οδηγήσεων σημείου για τη διασκέδαση
| Αδιάβροχο: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| μοντέλο: | G2001MY12 |
Νερό ενοτήτων Backlight σημαδιών των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν IP65 ανθεκτικό για το κιβώτιο σημαδιών των οδηγήσεων
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.72W |
| Προστασία Clas: | IP67 |
0.48W ενότητες σημαδιών των έξοχων φωτεινών τετραγωνικών οδηγήσεων για το φωτισμό ακρών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Το PC Shell UV προστατεύει το RGB ολοκληρωμένο κύκλωμα σειρών XH6897 εικονοκυττάρου για το φωτισμό τοπίων
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 φασολιών θαύματος
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Matrial: | PC Shell |
Αδιάβροχο φως σημείου εικονοκυττάρου RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 2W |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb οδηγημένη ενότητα
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
IP67 αδιάβροχο 1.2W 24V 40mm rgb οδηγημένη ενότητα
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |

