Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
φασόλι 50MM θαύματος 3W 24V IP67 rgb οδηγημένη ενότητα αδιάβροχη
| Δύναμη: | 3W |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
33mm 16 Pixel LED Carnival Light Cabochon Led 12v Rgb Led Διασκέδαση Φως Φως Pixel
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D53S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
0.15 Watt έξω οδηγημένο εικονοκυττάρου φω'των 30000 διάρκειας ζωής λευκό χρώματος CE Rohs ενιαίο
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
άσπρο χρώμα SMD 5050 20mm αδιάβροχα οδηγημένα εικονοκύτταρο φω'τα για τη διακόσμηση
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Προστασία: | IP67 |
Έξω από ενιαία άσπρα 0,15 Watt 9mm χρώματος φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων, 30000 διάρκεια ζωής
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Υπαίθριο Staw Epstar τσιπ καπέλων φως σημείου PVC οδηγημένο η Shell για τον οδηγημένο φωτισμό σημαδιών
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
20mm 12v LED μονόχρωμο αδιάβροχο πινέλο φωτεινής πηγής πινέλα λέξη πινέλο φως
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
DMX512 οδηγημένη SMD5050 συνέχεια σπασιμάτων λούνα παρκ ελαφριά
| Χρώμα: | ενιαίο πλήρες χρώμα του /RGB χρώματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
Προπρογραμματιζόμενο Rgb LED λαμπτήρα τροποποίησης ατελείωτες δυνατότητες φωτισμού
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
| Εποχή ζωής: | 50.000 ώρες |
Φως διασκέδασης Miracle Bean 45mm 12V Led Bubble 1W Full Color LED Pixel Light
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D45S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |

