Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Καλή τιμή IP67 Αδιάβροχο LED Pixel Light DC12V 0.2W με 30000 ώρες διάρκεια ζωής εξωτερική διακόσμηση μεταβλητό
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Καλή ποιότητα 9mm SMD2025 Ενιαίο χρώμα Ψηφιακό LED Pixel Φως Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις IP67 αδιάβροχο Εμφανισμένο φως
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Διάμετρος 30mm αδιάβροχο οδηγημένο φως φω'των Χριστουγέννων SMD5050 RGB οδηγημένο εικονοκύτταρο
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| Ελαφριά ένταση: | 15000mcd |
| Βολτ: | 12V |
Φως LED Pixel 0.2W DC12V IP67 Μονοχρώμα 9mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφημιστικό κανάλι γράμματα
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Το ενιαίο χρώμα οδήγησε το ελαφρύ 0.12W συνεχές ρεύμα IP67 F5 εικονοκυττάρου που υπαίθριο αδιάβροχο DC12V 9mm οδήγησε το φως
| Σχήμα: | Xh-HD0901MR12 - 9mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Εκπομπή χρώματος: | Κόκκινο |
σημείο ελαφρύ SMD 5050 των Rgb οδηγήσεων 5W 378lm IP67 100mm υπαίθριος φωτισμός
| Εποχή ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Βόλτ: | DC24V |
| Δύναμη: | 5W |
12mm των τετραγωνικών οδηγήσεων εικονοκυττάρου ελαφρύ πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα WS2811 ενότητας χρώματος RGB για τη διαφήμιση
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση: | 5V 12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | ενιαίο χρώμα/RGB |
Υπαίθριο IP67 40mm 50mm στεγανοποιεί την οδηγημένη πηγή φωτός σημείου για το πρόγραμμα γλυπτών
| Μέγεθος: | 40 mm |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 24V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Αδιάβροχο 0.25W 20mm κόκκινο εικονοκύτταρο που οδηγείται το φωτισμό φως 12 οδηγήσεων βολτ
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 ενιαίος οδηγημένος προγραμματίσημος διακοσμητικός ολοκληρωμένου κυκλώματος φω'των σημείου
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
|---|---|
| μέγεθος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |

