Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Εξωτερικό DC5V 12mm DMX512 Square LED Pixel Light με προστασία IP67 και γωνία θέασης 160 βαθμών
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
Τιμή εργοστασίου 12mm RGB 24V τέλεια έξυπνη λάμπα σπιτιού με ευέλικτη λωρίδα λάμπας LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
40mm έξυπνο διευκρινίσιμο LED Point Light IP67 Αδιάβροχο λάμπα Pixel με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών για εξωτερικό τοίχο μέσων ενημέρωσης προσώπου
| Μοντέλο: | XH-H4006P24 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | R/G/B/2000-6500K |
48V 40mm PC Shell IP67 Αδιάβροχο LED Point Light RGBW Εξωτερικό κτίριο Πρόσοψη Εξωτερική διακόσμηση τοίχων Πιξέλ Φώτα για αρχιτεκτονικό φωτισμό τοπίου
| Ισχύς σε βάτ: | 1,5 W |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3535 |
| θερμοκρασία: | -20°C έως 60°C |
Προσαρμοσμένος 1 τσιπ 5050 ελαφρύ άσπρο ενιαίο χρώμα 20mm σημείου των οδηγήσεων 0.25w οδηγήσεις εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Αρχιτεκτονικά DMX512 Rgb οδηγημένα φω'τα IP67 εικονοκυττάρου γεφυρών αδιάβροχα
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535*3 |
| Δύναμη: | 0.8W ανά φως |
Μονόχρωμα LED φωτιστικά Pixel 0.2W DC12V IP67 9mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφημιστικό φωτιστικό Pixel
| Ονομασία προϊόντος: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9mm |
| Τετάρτη: | DC12V |
RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V IP67 12mm Εξωτερικό Αδιάβροχο Διαφημιστικό Pixel Light
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD1201P05 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12mm |
| Τετάρτη: | DC5V |
TTL6898RGB LED φωτιστικά Pixel 0,3W DC5V 12V IP67 12mm εξωτερικά αδιάβροχα διαφημιστικά φωτιστικά Pixel
| Ονομασία προϊόντος: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12mm |
| Τετάρτη: | DC5V/12V |

