Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Το φασόλι 12mm Rgb πιστοποιητικό WS2811 το 1903 θαύματος BRI οδήγησε την ελαφριά RGB αδιάβροχη οδηγημένη σειρά 5V 12 Β 50pcs εικονοκυττάρου
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| Υλικό της Shell: | PVC+glue |
Μονάδα Led Pixels, Σημειακό Φως Led Pixel, Προγραμματιζόμενος Φωτισμός LED Εξωτερικού Χώρου
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Ελαφρύς DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000 των διαφορικών οδηγήσεων αβ χρόνος ζωής σημείου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφριά SMD3535 1.2w των οδηγήσεων φασολιών θαύματος ενιαία έγκριση ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24v CE ROHS χρώματος σημείου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.2W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Χρώμα DC12v RGBW που οδηγείται υλική μακριά διάρκεια ζωής 1-1.5w κόλλας PC Shell σημείου ελαφριά
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1-1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Στεγανοποιήστε το οδηγημένο υπαίθριο φως 1,5 Watt SMD3535 DMX512 24V σημείων για το τοπίο
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
2W γύρω από οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα ενότητας SMD3535 RGBW DMX512 24V 3 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 2w |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Υπαίθρια πρόσοψη προγραμματισμού φωτισμός IP67 εικονοκύτταρο 30mm φως εικονοκυττάρου 5050 3535 RGB οδηγήσεων
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Βαθιά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
6pcs SMD3535 Dmx Control RGB IP68 Πλήρες Χρώμα Ψηφιακό Rgb LED Μοντέλο Πιξέλων Φως Για Εξωτερικό Φώτο
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
48pcs 20MM εξωτερικό αδιάβροχο IP67 Led Pixel Light με κόκκινο / πράσινο / μπλε / κίτρινο / λευκό / ζεστό
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα ελαφριάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

