Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
DC12V Διευθύνσιμο Χριστουγεννιάτικο Μόνιμο Εξωτερικό Φως Εξωτερικών Εστών Smart House Εξωτερικό Led Pixel Eave Light
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| Τύπος: | LED |
Οθόνη πλέγματος LED pixel υψηλής ποιότητας, εύκαμπτη, για εξωτερικούς χώρους, για προσόψεις κτιρίων, με φωτισμό σημείων, οθόνη κουρτίνα LED
| Product name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
Αδιάβροχο IP67 DC24V PC LED Φωτιστικό Σημείου LED Pixel Light Εξωτερικού Χώρου για Διακόσμηση Τοπίου
| Υλικό σώματος: | Η/Υ |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| χρώμα: | Rgb |
30mm RGBW LED Pixel Light IP67 Αδιάβροχο DC12V Εξωτερικό Φωτιστικό Σημείου για Πρόσοψη Κτιρίου
| Εφαρμογή: | Πρόσοψη Κτιρίου |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Χρώμα που εκπέμπει: | μεταβλητός |
Εικονική εξωτερική οθόνη LED Pixel Net Mesh Προσαρμοσμένη IP67 Εικονική οθόνη Διαφήμιση LED Εικονική οθόνη οθόνης βίντεο τοίχος
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 12V |
Φώτα LED πόντου εργοστασιακή τιμή IP67 εξωτερική αδιάβροχη 512 RGB πόντος διακοπές χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις φώτα LED pixel
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
Φωτιστικό εικονοστοιχείων LED 40mm DMX512 DC24V Προγραμματιζόμενο για Εξωτερικές Αδιάβροχες Εφαρμογές
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Πηγή LED: | SMD3535 |
| Εγκατάσταση: | Πίσω κολλημένο |
Good Quality 30mm RGBW LED Pixel Light UCS2904 1W DC12V 30mm Outdoor IP67 Waterproof LED Point Light
| Βόλτ: | DC12V |
|---|---|
| Έγχρωμη λυχνία: | Πλήρες χρώμα |
| Εκπομπή χρώματος: | Rgbw |
Τιμή εργοστασίου Εξωτερικού χώρου RGB Led Point Light Πλήρες χρώμα 30mm DC12V IP67 Αδιάβροχα Led Pixel Lights
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Ελεγχος: | DMX512 |
| Σεροληπτικά: | 2 Χρόνια |
σύγχρονο αδιάβροχο IP67 12V vintage φράχτη εξωτερικό φωτισμό εξωτερική πύλη LED λαμπτήρα οροφής εξωτερικά φώτα τοίχων
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

