Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
20mm LED Σημεία Φώτα LED Pixel Light Αδιάβροχα Εξωτερική Διαφήμιση Κτίριο Πρόσοψη Φωτισμός Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης έξυπνο διευκρινίσιμο Bule Κόκκινα χρώματα φώτα
| τρύπα διατρήσεων: | 20 χιλιοστά |
|---|---|
| LED Light Pactity: | 1 led |
| Μητρική: | Μηχανολογικά πλαστικά |
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Φως Led Smd3535 DMX 512 12V RGB Ψηφιακό 30mm Διευθυνσιοδοτούμενο Φως Pixel Point 120° Γωνία Δέσμης
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| ΚΡΙ: | > 80 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
24V Smart RGB LED Pixel Lights Χριστούγεννα Χριστούγεννα Εξωτερικά Χριστούγεννα Φώτα P67 PC Σώμα Μόνιμη Χριστούγεννα
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD 3535 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
25mm DC12V IP67 Αδιάβροχο Φωτιστικό LED Pixel από Υλικό PC Λαμπτήρας Διακόσμησης Εξωτερικού Χώρου
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE FCC EPR ROHS |
| Τάση εισόδου (V): | DC12V |
Διακοσμητικό φωτιστικό pixel εξωτερικού χώρου 1,5W RGBW 40mm Υψηλής φωτεινότητας IP67 Αδιάβροχο LED Point Light Wheel Ferris
| Λυχνία: | SMD3535 |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 1,5 W |
| Γωνία: | 120° |
Γερμανική Bayer LED Chip100mm Προγραμματίσιμη RGB LED Point Light Ανθεκτικό PC Shell Αδιάβροχο Φωτό Pixel για εξωτερικό παιγνίδι και διακόσμηση τοπίου
| Κατανάλωση ρεύματος: | 5W |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC24V |
| Πηγή φωτός: | Led |
Χονδρικό 12mm εξωτερικό νέο σχεδιασμό Led Pixel Light Διαφήμιση 12V 5V Rgb πλήρες χρώμα 0,3w Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος:: | πλήρης χρωματική LED μονάδα |
|---|---|
| Τάση:: | DC5V και 12V |
| Δύναμη: | 0.3W |
Αδιάβροχο LED Pixel Point Light για Διακόσμηση Θεματικού Πάρκου Φωτισμός Πρόσοψης Τάση DC24V
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |
Εικονοκύτταρο WS2811 UCS1903 Epistar των οδηγήσεων DC5V 20lm 12MM για τη διαφήμιση
| Θερμοκρασία χρώματος:: | πλήρης οδηγημένη χρώμα ενότητα |
|---|---|
| Τάση:: | DC5V και 12V |
| Δύναμη: | 0,3W |
Υψηλής ποιότητας τετράγωνο LED Pixel Square UCS1903 Πλήρο χρώμα LED Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος:: | πλήρης χρωματική LED μονάδα |
|---|---|
| Τάση:: | DC5V και 12V |
| Δύναμη: | 0.3W |

