Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Το θαύμα φασόλι 12MM RGB συνεχές ρεύμα 5V 0.3W εικονοκυττάρου 6898 οδηγήσεων ολοκληρωμένου κυκλώματος στεγανοποιεί IP67 για την επιστολή καναλιών
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Το προγραμματίσημο εικονοκύτταρο οδήγησε την ελαφριά IP67 12V RGB κόλλα υλικό 0.8W PC Shell σημείου
| εφαρμογή: | Τοπίο και εφαρμοσμένη μηχανική φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ενιαίο εικονοκύτταρο χρώματος που οδηγείται ανάβοντας διάρκεια ζωής 30000H SMD5050 με την έγκριση CE ROHS
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Ελαφριά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
12v οδηγημένο ελαφρύ DMX512 0.75W RGB χρώμα σημείου αδιάβροχο για τη μεγάλη οθόνη εικονοκυττάρου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος, sunshade |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.75W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ενιαίο οδηγημένο χρώμα σημείων εικονοκύτταρο SMD3535 24V σφαιρών μητρών φω'των 1.2W προσπελάσιμο
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.2W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Θαύματος ελαφρύ DC5V 12mm F8 IP67 φασολιών θερμό άσπρο αδιάβροχο οδηγημένο υλικό κόλλας PVC Shell εικονοκυττάρου
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
RGB πολυ χρώμα 30mm διακοσμητικά φω'τα των οδηγήσεων IP68 για τη σήραγγα, στάδιο, κρουαζιέρες
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Ελαφρύ υπαίθριο SMD2835 12V 0,5 οδηγήσεων Watt ενιαίο χρώμα σημείου 2 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Το χρώμα της Shell είναι σύμφωνο με το ελαφρύ χρώμα |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP67 0.8w οδήγησε το ελαφρύ SMD3535 12v RGB χρώμα ανώτατων σημείων για την υπαίθρια διακόσμηση
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφρύς ενιαίος κύκλος ζωής SMD3535 χρώματος 0.6w 12v 30000H σημείου των διαφανών οδηγήσεων μασκών
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.6W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

