Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Εξωτερικά RGB LED Pixel Φώτα Αδιάβροχα IP67 Led Φωτισμός Αλουμινίου Track 40mm DC24V για Μόνιμα Φώτα Χριστουγέννων και Διακοπών
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Φασόλι 30mm θαύματος ελαφρύ διαφήμιση οδηγημένο φως σημείου των οδηγήσεων SMD5050 DC12V IP67
| μάρκα: | Φασόλι θαύματος |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Βολτ εισαγωγής: | 12V |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 120 |
| Τσιπ LED: | SMD3535 |
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Λυχνία LED: | SMD2835 |
| Πιστοποιητικά: | CE FCC ROHS |
IP67 12mm RGB πλήρες χρώμα 5V οδήγησε τον υπαίθριο φωτισμό διαφήμισης ενοτήτων για τα σημάδια
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
50mm IP67 Αδιάβροχο RGBW LED Pixel Φωτιστικό με Έλεγχο DMX512 για Διακόσμηση Εξωτερικών Προσόψεων Κτιρίων
| Εφαρμογή: | Πρόσοψη Κτιρίου |
|---|---|
| Υλικό σώματος λάμπας: | Η/Υ |
| Εγγύηση (Έτος): | 3 ετών |
οδηγημένο 0.3W σημείο ελαφρύ SMD5050 20mm 12V για το υπαίθριο πρόγραμμα φωτισμού
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, άσπρος |
| SMD: | 5050 |
RGB πλήρες φως σημείου των οδηγήσεων χρώματος SMD5050 DC12V 3 με τον ελεγκτή DMX
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Αδιάβροχα IP67 φω'τα εικονοκυττάρου σημαδιών των υπαίθριων ΕΔ οδηγήσεων σημείου LDMX ελαφριών
| IP: | 67 |
|---|---|
| Βολτ: | DC12V |
| Κέλυφος: | Bayer της Γερμανίας |
Το Epistar 30mm 0.75W στεγανοποιεί το οδηγημένο εικονοκύτταρο φως IP67 με 2 έτη εξουσιοδότησης
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 mm |
| IP βαθμού: | 67 |

