Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
12mm θαύματος φασολιών 1903 12mm Rgb εικονοκυττάρου προγραμματίσημες Rgb οδηγημένες Χριστουγέννων ελαφριές Rgb οδηγημένες ενότητες εικονοκυττάρου φω'των Ws2811 1903 οδηγημένες
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| Όνομα προϊόντων: | 5V 12mm RGB οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
LED SMD φως 12V 9mm αδιάβροχο πράσινο φως pixel LED διαφημιστικό φως
| Κατηγορία ισχύος: | 0.2W |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
Αδιάβροχο IP67 RGBW LED Point Light με προφίλ αλουμινίου και σώμα λαμπτήρα PC για εξωτερική διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | XH-H2503P12 (RGBW) |
| Είδος: | Φως 25 mm με LED pixel |
Πολυχρωματικό 5050smd LED Amment Light με μακρά διάρκεια ζωής για συναρπαστικό φωτισμό
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
| Πηγή φωτός: | LED |
50mm Διαφανές Μόνιμο Υψηλής φωτεινότητας LED Σημείο Φως RGB Αλλαξιμό IP67 Ανερόστερη εξωτερική διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | XH-K5006P24 ((RGB) |
| Είδος: | 50 mm LED φωτεινό Pixel |
Rgb Square Pixel Led Lighting Αδιάβροχο Dmx Rgb Πολυχρωματικό 12mm 5V 12V Διακόσμηση Διακοπές Φως Τοπίου
| Άρθρο: | Διάμετρος LED φωτεινό οθόνη |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Διακοσμητικό SMD 30mm φως σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων IP67
| Όνομα: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΤΕ: | IP67 |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικός |
IP67 12v Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Διακοπές εξωτερικό σημείο φωτισμού 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-H3003P12 |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
DMX512 γραμμικός ελαφρύς διασκορπιστής DC24V PMMA των υπαίθριων οδηγήσεων για την οικοδόμηση της πρόσοψης
| Μέγεθος: | Μ1000*Π28*Υ26mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 ζεστό λευκό Γαλακτό λευκό RGB Ανερό ανοιχτό 12pixels διευκρινίσιμο LED Point Light
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 3W |
| ΚΡΙ: | Ra>80 |

