Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Ελαφρύ IP67 των RGB πλήρων οδηγήσεων 12mm χρώματος ΣΥΝΕΧΈΣ 05V CE ROHS εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| γωνία: | 120 |
| Τάση: | DC12V |
Των πράσινων οδηγημένη χρώμα σημείου οδηγήσεων πηγής φωτός υψηλή αποδοτικότητα λαμπτήρων εικονοκυττάρου ελαφριά για τις επιστολές καναλιών των οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Εγκατάσταση χαλύβδινων συρμάτων 45mm ελαφρύ RGB ολοκληρωμένο κύκλωμα SM16716 αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Εξωτερική σειρά φωτισμού DMX512 Paralleled RGB LED Pixel Module με περίβλημα από υλικό PC
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
Φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως εικονοκυττάρου των ψηφιακών RGB οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
ΣΥΝΕΧΗΣ 12V 1SMD 5050 οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα 20mm για το φωτισμό ακρών των οδηγήσεων λεωφόρων αγορών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Προγραμματίσημες κτήριο επίδειξης των αδιάβροχων οδηγήσεων 30MM/διακόσμηση φραγμών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Κατηγορίας προστασίας: | IP68 |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
DC12V οδηγημένη εικονοκύτταρο οδηγημένη ενότητα σειρά εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση φωτισμού διασκέδασης
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Διακοσμητικό IP67 Αδιάβροχο SMD 5050 Φωτεινά σημεία φωτισμού 20mm LED Pixel με προφίλ αλουμινίου
| εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | οδήγησε |
| Εργασιακό Votlage: | DC12V |

