Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 12V 24V 200W στεγανοποιεί το κράμα αλουμινίου IP67 Shell
| Χρώμα: | Σκούρο Γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κέλυφος υλικό: | κράμα αλουμινίου |
IP67 Πιξέλ φώτα Πλαχτώδης οικιακές οροφές Φως διακοσμητικό λαμπτήρα εξωτερικό αδιάβροχο μόνιμο χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστουγεννιάτικα χρωματιστά φώτα LED Διακοσμητικά φωτιστικά Αδιάβροχα IP67 πλαστικό σώμα Φως LED RGBW Ελέγχος
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| Τύπος: | LED |
Θαυματουργός Φασολιά Μόνιμη Ψηφιακή Πηγή Λαμπτήρα Εξωτερικού Χώρου 50mm Pixel Module Γέφυρα Νυχτερινό Φως Σημείου
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
300W σταθερή υψηλή αποδοτικότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής τρεχόντων μετασχηματιστών για το οδηγημένο φως
| Χρώμα: | Σκούρο Γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κέλυφος υλικό: | κράμα αλουμινίου |
Χριστούγεννα εξωτερική διακόσμηση LED σημειακά φώτα με υψηλή φωτεινότητα Smd 5050 Led και προστασία IP67
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| LED: | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ |
Αλουμινένιο προφίλ LED σημεία φωτισμού 20mm 30mm 40mm 50mm για μόνιμη χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σε DC24V
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
Προγραμματιζόμενα φώτα τροχιάς LED για εξωτερική διακόσμηση Χριστουγέννων
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικά |
Ηλεκτρική τροφοδοσία με LED 12V 24V 200W Αδιάβροχη κελύφη από κράμα αλουμινίου IP67
| Χρώμα: | Σκούρο γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
20mm LED πηγή φωτός σημεία διευθύνσιμο χρώμα IP67 DC12V έξυπνο σημείο ελέγχου φως εξωτερικό μόνιμο LED φωτιστικό μοντέλο
| LED: | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| τρύπα διατρήσεων: | 20 mm |
| Υλικό σώματος λάμπας: | Πλαστική ύλη |

