Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Εξωτερικό Αδιάβροχο Διασκέδαση LED λάμπα 6/8/10 Κεφαλές Ηλιακό Πυροσφυρίκια Λάμπες δρόμου κήπου
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση σπιτιού |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Τεχνολογία: | Συνεχή 12V |
Προσαρμόσιμο διασκεδαστικό φως LED Προπρογραμματιζόμενο RGB πολυχρωματικό
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Πίσσα 30mm εικονοκυττάρου οθόνη πλέγματος των μαλακών οδηγήσεων επίδειξης κουρτινών των οδηγήσεων 40mm 50mm υπαίθρια
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα RGB |
Εξωτερική Μηχανική DMX512 DC24V 6PCS φασόλια LEDS 12MM RGB Point Light Source Pixel Light για τις γιορτές των Χριστουγέννων
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Πολυχρωματικό Rgb LED φως με διάρκεια ζωής 50000 ώρες LED διασκέδαση φως
| Υλικό: | πλαστικό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
Πίσσα 40mm εικονοκυττάρου οθόνης πλέγματος των αδιάβροχων εύκαμπτων οδηγήσεων 50mm μαλακή υπαίθρια RGB οθόνη πλέγματος
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά, υπαίθριος, τα γεγονότα που ανάβουν, επιδεικνύουν την τηλεοπτική οθόνη |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | Epistar 3535 τσιπ των RGB οδηγήσεων |
| Τάση: | 12V |
Αδιάβροχα SMD 3535 Smart Rgb Led Χριστουγεννιάτικα φώτα Pixel 0,3W Διαμέτρου 25mm Για εξωτερική διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή φωτός LED: | SMD 5050 |
Rgb Square Pixel Led Lighting Αδιάβροχο Dmx Rgb Πολυχρωματικό 12mm 5V 12V Διακόσμηση Διακοπές Φως Τοπίου
| Είδος: | Διάμετρος LED φωτεινό οθόνη |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | DMX512 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Φως σημείων των προσπελάσιμων 30mm αδιάβροχων οδηγήσεων IP67
| Όνομα: | Φως σημείων οδηγήσεων |
|---|---|
| ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΤΕ: | IP67 |
| Μέγεθος: | 30mm |
θαυματουργό φασόλι IP67 Διευθύνσιμο 12V 60mm 12V 30MM DMX RGB RGBW Led Dot Pixel Point Module Φύλο κουρτίνας
| Εφαρμογή: | Εγχώρια διακόσμηση |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Τεχνολογία: | Συνεχές ρεύμα 12V |

