Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
RGBW 6500k pixel light 12 * SMD3535 50mm πηγή φωτισμού σημείων IP67 αδιάβροχο
| Ζωή: | 30000H |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 24V |
| Υλικό σώματος: | ΕΠ |
Υψηλής ποιότητας IP67 εξωτερικό ανθεκτικό στο νερό μόνιμο RGBW 6500k φωτισμό με εικονοστοιχίες
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
IP67 LED Point Light Εξωτερικό Αδιάβροχο Μόνιμο RGBW Pixel Light
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Σημαντικά φώτα DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip για διακόσμηση ξενοδοχείων
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Τύπος: | Σημείο φωτός |
| Διάρκεια ζωής: | 50,000 ώρες |
24V εργοστασιακή τιμή εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 6500k πολύχρωμο φωτισμό των pixel
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 6500k Χρώμα LED Point Pixel Light με διακοσμητική λειτουργία
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερικό Funfair Full Color Super Bright Custom Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σπιτιού Module Led Point Light Source με 30mm Βλέπετε γωνία 120°
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
DC5V ευρύτατο φως LED για εξωτερικό φωτισμό τοίχων και χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
IP67 RGB 25mm πηγή φωτισμού σημείων για εξωτερικά ψηφιακά προϊόντα φωτισμού διασκέδασης LED
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Είδος: | Φως 25 mm με LED pixel |
Προγραμματιστέο RGB διασκέδαση LED λάμπα 60mm DMX έλεγχο RGBW LED σημεία φωτισμού
| Ονομασία: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απόσταση ελέγχου/επικοινωνία με το άγγιγμα |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |

