Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης DC24V 2.5A για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων/το εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
30 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Watt 12VDC/συνεχές ρεύμα 24V για τα φω'τα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Επιστολή καναλιών των μεγάλων οδηγήσεων 20mm εικονοκύτταρο ελαφρύ SMD 5050 IP67 για υπαίθριο
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Smd3535 6 φως 50mm πλήρες χρώμα Rgbw αδιάβροχο IP67 εικονοκυττάρου σημείων των οδηγήσεων λαμπτήρων DC24V 2W
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
1.8W Dia διακοσμητικά φω'τα σειράς 30mm των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος για το εγχώριο CE ROHS
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα σειράς οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Οδηγός 60 W των αδιάβροχων οδηγήσεων επιστολών καναλιών οδηγήσεων/εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως 9mm 12v IP67 εικονοκυττάρου σημείου των οδηγήσεων φασολιών 0.2w 16lm θαύματος
| Φωτεινή ροή (lm): | lm 16 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Μέγεθος: | Περικοπή 9mm |
Υπαίθριος αδιάβροχος ταινιών των RGB DMX οδηγήσεων εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση της διακόσμησης Χριστουγέννων φωτισμού
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535*3 |
| Δύναμη: | 1.5W ανά φως |
Σημείων προγραμματίσημο φως 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 λαμπτήρες IP67 εικονοκυττάρου σειράς μόνιμο
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

