Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
Μόνιμο φωτισμό τροχιάς RGBW LED Point Light Pixel Light Εξωτερικά φωτιστικά οροφής Διακόσμηση
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGB Point Led Pixel Light Track Φωτισμός Εξωτερικού Φωτισμού ΟΡΟΦΗΣ Διακόσμηση
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 Νερόστερη εξωτερική σκόνη DMX512 1.5W 24V RGB LED φωτεινό σημείο Pixel
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα ελαφριάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Υπαίθριος αδιάβροχος σημείο ελαφρύ Sourse εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων σχεδιαγράμματος βολβών IP67 24V λαμπτήρας 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H5006 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm |
| Εκπομπή του χρώματος: | RGB |
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP67 Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση φωτεινό σπίτι DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτεινό σπίτι DC9V 0.75W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC15V 1W 40mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGB
| Ονομασία του προϊόντος: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Διακοσμητικό Φως DC12V 0,75W 30mm IP67 Μόνιμο LED Point Lamp RGB
| Ονομασία του προϊόντος: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Φως σημείου LED Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτιστικό σπίτι DC9V 0.75W 25mm Εξωτερικό Αδιάβροχο φως σημείου LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Meanwell 1.6A 20W για το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

