Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
0.15W άσπρο χρώμα φωτισμού των οδηγήσεων εικονοκυττάρου δύναμης με τη σιλικόνη PVC Shell μέσα
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
RGB 25mm LED Point Light Full Color DC12V 0.75W Miracle Bean με προστασία IP67
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
LED Amment Light Ενεργειακά αποδοτική λύση φωτισμού για ψυχαγωγία
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
Φώτα διασκέδασης από πλαστικό Πολυχρωματικά φώτα LED Cabochon
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Πηγή φωτός: | LED |
Φως διασκέδασης LED 12V με προπρογραμματισμό φωτισμού RGB
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
Φως διασκέδασης LED δημιουργεί ένα οπτικό θέαμα με φωτισμό RGB
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
LED Amment Light Ενεργειακά αποδοτική λύση φωτισμού για ψυχαγωγία
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
Φώτα LED Cabochon με 12V τάση και πολύχρωμο σχέδιο
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Πηγή φωτός: | LED |
12v 50mm Cabochon Led Light Διακόσμηση εκθεσιακού χώρου RGB Pixel LED Διασκέδαση
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D50S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
50mm υψηλής ποιότητας 24V RGBW dmx512 Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό φωτισμό με pixels
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| RGB έλεγχος: | RGB DMX512 |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |

