Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel lamp ] Αντιστοιχία 1120 προϊόντα.
12V 24V 36V Αδιάβροχο IP67 Μεταφορά μεγάλων αποστάσεων LED Pixel RGBW Σημεία φωτισμού Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά εξωτερικά κτίρια
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
50mm 24V 1.5W Αδιάβροχο LED Σημειακό Φωτιστικό IP67 με Γωνία Δέσμης 120° και Ανθεκτικό στην Υπεριώδη Ακτινοβολία Υλικό PC
| Όνομα προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*18.5mm |
| Λειτουργία ελέγχου: | DMX512 |
DMX512 Epistar RGB οδηγημένη σημαδιών ελαφριά 1.4W οδηγημένη γωνία εξέτασης σημείου ελαφριά 120
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM SMD 3535
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
RGBW 50MM ελαφριές σειρές εικονοκυττάρου 3.5W 24V IP67 Rgb
| Δύναμη: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
PC Shell 30000hours 30MM Rgb οδηγημένη ενότητα 0.45W 12V IP65
| Προστασία: | IP65 |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Δύναμη: | 0.45W |
12V διασκέδαση λαμπτήρα LED με RGB φωτεινό χρώμα και παρατεταμένη διάρκεια ζωής
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Υλικό: | Πλαστικό |
12V διασκέδαση λαμπτήρα LED με RGB φωτεινό χρώμα και παρατεταμένη διάρκεια ζωής
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Υλικό: | Πλαστικό |

