Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
12V υψηλής ποιότητας οικιακό διακοσμητικό φωτιστικό σύνολο εξωτερικά φώτα έξυπνο WiFi εξωτερικά φωτιστικά πίκσελ
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Υψηλής φωτεινότητας 2W 3 LED SMD3030 Μοντέλος έγχυσης για υδροστερό LED διαφημιστικό φως
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20 - 60 |
|---|---|
| Μάρκα τσιπ: | Προσαρμόσιμο |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
1.5W DC24V Εργασιακή τάση LED Eave Light Easy IP67 Αλλακτό χρώμα για εξωτερικά
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμο RGBW LED Eave Light με IP67 Αδιάβροχο Αξιολόγηση 20*12.5mm 60pcs/String
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V RGBW Φώτα Pixel Εξωτερικές Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις Αδιάβροχο φως
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα LED με πιστοποίηση CE και 3 LED SMD5050 RGBW
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνο ουράνιο τόξο που αλλάζει χρώμα LED φώτα για πολύχρωμα διακόσμηση Χριστούγεννα σπίτι RGB
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Καλύτερης ποιότητας SMD3535 LED Μοντέλο με 120° γωνία θέασης 0.3W Δυναμική διάσπαση 12V DC για διαφημιστικό κανάλι
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
| Υλικό τσιπ: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
25mm rgb rgbw μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως τροχιάς σπίτι οροφή κοσμήματα ip67 εξωτερικό LED pixel μόνιμο LED οροφή φως
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
Αδιάβροχη πηγή φωτισμού σημείων LED Προσαρμόσιμο χρώμα για εξωτερικές οροφές Φως Pixel
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Αδιάβροχος: | - Ναι, ναι. |
| ProductMaterial: | Πλαστικό |

